Finanse

Taxomatic czy konkurencja? Mamy odpowiedź!

Od kiedy program do prowadzenia samodzielnej księgowości Taxomatic pojawił się na rynku, rozpoczęła się prawdziwa rewolucja w dziedzinie narzędzi do księgowania. Taxomatic bowiem wprowadził świeże innowacje, których może pozazdrościć mu niejeden program konkurencyjny. O czym mowa?

Wyścig technologiczny XXI wieku rozpoczął się na dobre. A teraz zaczął się również w dziedzinie… księgowości! Wszystko to za sprawą internetowych programów do prowadzenia mobilnej księgowości, które kuszą potencjalnych użytkowników różnymi opcjami i atrakcyjnymi cenami.

I wszystko by im się udało, gdyby na rynku nie pojawił się program nazywany rewolucyjnym. Taxomatic (https://www.taxomatic.pl) to narzędzie, dzięki któremu możemy zmienić definicję idealnego programu do księgowania. Dlaczego?

 

  1. Zawiera opcje, których brak innym

Taxomatic to zbiór funkcji niedostępnych w innych narzędziach. Mowa tu głównie o dodatkach, które dopełniają standardowe „wnętrze” tego typu programu. Dzięki Taxomatic możemy prognozować przyszłe podatki i opłaty dla urzędu skarbowego, możemy generować raporty związane z naszymi działaniami, prowadzić księgę przychodów i rozchodów, skanować i dodawać faktury do chmury, tworzyć przejrzyste i szczegółowe bazy danych naszych Kontrahentów, pracowników a także towarów i usług. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości wysyłania przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej, co jest absolutną nowością w tego typu programach.

 

  1. Jest absolutnie mobilny

Mobilność Taxomatic jest niekwestionowaną zaletą programu. Dzięki temu, ze można z niego korzystać, będąc w każdym miejscu na świecie i o każdej porze, staje się on najwygodniejszą propozycją ze wszystkich dostępnych na rynku. Wystarczy, że posiadamy połączenie z Internetem, a nasz laptop, smartfon lub tablet może zamienić się w mobilne biuro księgowe w najlepszym możliwym wydaniu.

 

  1. Jest intuicyjny i atrakcyjny wizualnie

Niewiele jest narzędzi do księgowania, które poza tym, że są pomocne i zaawansowane, są również ładne i łatwe w obsłudze. Taxomatic takim programem jest, a widać to od razu po zalogowaniu się do konta. Estetyczne kafelki z różowymi ikonkami prezentują się naprawdę dobrze i pozwalają dotrzeć do wszystkich ważnych funkcji w mgnieniu oka. Poza tym – pozwalają się dowolnie ustawiać, dając swoim użytkownikom pełną swobodę w personalizowaniu narzędzia.